Kábeltv

vissza a településlistára

Miske - részletes csatornakiosztás

Alap programcsomag
MűsorMűsortovábbítás
NeveNyelveJellegeCsatornaMhz
1.Kalocsa TVmagyarhelyi városi tvO593,25
2.M2magyarközszolgálatiS4126,25
3.The Fishing & Huntingmagyarhorgász, vadászS5133,25
4.TV PaprikamagyargasztronómiaiS6140,25
5.PAX TVmagyarvallásiS7147,25
6.Viasat ExploremagyarismeretterjesztőS8154,25
7.Viasat 3magyarált. szórakoztatóS9161,25
8.RTL KlubmagyarkereskedelmiC5175,25
9.TV2magyarkereskedelmiC6182,25
10.Cool TVmagyarált. szórakoztatóC7189,25
11.M4 SportmagyarsportC8196,25
12.Minimax/C8magyarrajzfilmC9203,25
13.SzuperTV2magyarkereskedelmiC10210,25
14.Magyar ATVmagyarhírekC11217,25
15.Magyar Sláger TVmagyarzeneC12224,25
16.M1magyarközszolgálatiS11231,25
17.LifeNetworkmagyaréletmódS12238,25
18.Duna TVmagyarközszolgálatiS13245,25
19.Hír TVmagyarhírekS14252,25
20.Digi Sport 1magyarsportS15259,25
21.Film +magyarfilmS16266,25
22.H!T ChannelmagyarzeneS17273,25
23.Miske TVmagyarhelyi információkS18280,25
24.Duna WorldmagyarközszolgálatiS19287,25
25.Story 4 TVmagyarsorozatokS20294,25
Bővített programcsomag
MűsorMűsortovábbítás
NeveNyelveJellegeCsatornaMhz
26.Digi Sport2magyarsportS21303,25
27.Fem3magyarált. szórakoztatóS23319,25
28.Sorozat+magyarsorozatokS24327,25
29.Music ChannelmagyarzeneS25335,25
30.Comedy CentralmagyarhumorS26343,25
31.Travel ChannelmagyarutazásS28359,25
32. Discovery Channel magyartörténelmi-tudomány S30 375,25
33.Viasat HistorymagyartörténelmiS31383,25
34.Viasat6magyarált. szórakoztatóS32391,25
35.Pro4magyarált. szórakoztatóS33399,25
36.TLCgyerekS34407,25
37.Film CafemagyarfilmekS35415,25
38.Echo TVmagyarhírekS36423,25
39.SpektrummagyarismeretterjesztőS37431,25
40.EurosportmagyarsportS38439,25
41.Digi WorldmagyarismeretterjesztőS39447,25
42.Eurosport 2magyarsportS40455,25
43.Cartoon NetworkmagyarrajzfilmS41463,25
44.Paramount ChannelmagyarfilmC21471,25
45.Digi LifemagyaréletmódC22479,25
46.Story5magyarsorozatokC23487,25
47.BoomerangmagyarrajzfilmC24495,25
48.RTL+magyarsorozatokC25503,25
49.Disney ChannelmagyarmeseC26511,25
50.M3magyararchivC27519,25
51.NatGeo WildmagyartermészetfilmC28527,25
52.Viasat NaturemagyarismeretterjesztőC29535,25
53.RTL IImagyarált. szórakoztatóC30543,25
54.NatGeo ChannelmagyarismeretterjesztőC31551,25
55.Humor+magyarsorozatokC33567,25
56.BBC EarthmagyarismeretterjesztőC34575,25
57.Sport 2magyarsportC35583,25
58.NickelodeonmagyarrajzfilmC36591,25
59.Sport 1magyarsportC37599,25
60.AXNmagyarsorozatC38607,25
Rádióműsor - minden csomaghoz jár
MűsorMűsortovábbítás
NeveNyelveMhz
1Kossuthmagyar89,90
2Petőfimagyar90,40
3Bartókmagyar92,30

Közzététel